به سایت آپلود عکس خوش آمدید ( ورود | ثبت نام)
آموزش زبان روسی آموزش زبان ایتالیایی آموزش عربي آموزش زبان تركي استانبولي اخطار: لطفا از آپلود تصاویر و فایل های مغاییر با قوانین جمهوری اسلامی ایرانی جدا خودداری کنید

آپلود عکس | آپلود سنتر رایگان بهترین وسیله برای اشتراک گزاری فایل های شماست. آیا تا کنون قصد به اشتراک گذاری فایل هایتان را با دوستانتان داشته اید و ساختن حساب کاربری در سایتهای آپلود فایل برایتان آزار دهنده بوده و مدام میبایست به ایمیلتان سر بزنید؟ با این وبسایت شما میتوانید به راحتی فایل خود را از روی کامپیوترتان آپلود نمائید و آنرا با هرکس در هر مکانی به اشتراک بگزارید. فایل های شما در آپلود عکس | آپلود سنتر رایگان برای همیشه باقی میماند. در واقع ما درحال حاضر میزبان 33,141 فایل هستیم.

بعد از آپلود فایل ها، وبسایت برایتان لینکی از فایل شما تولید میکند. شما میتوانید با copy و paste کردن آن در هر جایی همچون محیط های چت و انجمنهای گفتگو از آن استفاده نمائید. آپلود عکس | آپلود سنتر رایگان کدهای bb مورد نیاز شما نظیر ([img] [/img]) را به تور خودکار تولید میکند. تمام چیزی که نیاز دارید فقط copy و paste است و فایل شما فورن به نمایش در می آید.

همه چیز مهیاست. برای رفع هرگونه ابهام، پاسخ به سوالات و یا اظهار نظر و ارتباط با ما میتوانید با آدرس پست الکترونیک ما مکاتبه نمائید و یا از تماس با ما استفاده کنید.

به این مطلب گوگل +1 بدهید
Line